اسامی داوطلبان نمایندگی ۳ حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد

اسامی داوطلبان نمایندگی ۳ حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد اسامی نهایی نامزدهای تأیید صلاحیت شده حوزه‌های انتخابیه سطح استان در مجموع شامل ۸۹ نفر برای رسیدن به ۳ صندلی سبز مجلس در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس اعلام شد. به گزارش دفتر رسانه و پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی جوانان کهگیلویه و بویراحمد ”

کد خبر : 21164
تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 اسفند 1402 - 14:08

به گزارش دفتر رسانه و پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی جوانان کهگیلویه و بویراحمد ” سیدجواد هاشمی مهر، رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگاران گفت: اسامی داوطلبان نهایی اعلام شده از پنجشنبه سوم اسفندماه تبلیغات رسمی خود را برای رقابت در این دور از انتخابات مجلس آغاز کرده اند.

 

وی افزود: اسامی نهایی و مشخصات داوطلبان انتخاباتی سه حوزه‌ انتخابیه استان برای رقابت در انتخابات مجلس دوازدهم به تفکیک به شرح ذیل اعلام می‌شود.

 

اسامی ۳۶ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون به شرح زیر است:

ایمان آراسته
علی آراوند
سید روح الله ارجمند
محمد آزرخش
علی محمد اسلامی تلخسروی
رضا امیدی پور
اسلام ایمانی تبار
رضا بازیار منصورخانی
محمد بهرامی سیف آباد
حسین بهروزی
علی پسنده
سجاد پورحبیب
عبدالخالق حمیدی
شیرعلی خرامین
سید یعقوب ذوالفقاری‌فر
سید حسین رازیان
عبدالله رحیمی‌زاده
داریوش رستخیز
سید سجاد رضایی ناصرآباد
سلیمان رضوان مقدم
میثم روزستان
مهدی روشنفکر
رحیم سبحان‌زاده
احسان کمال پور اصل
محمد ابراهیم مجاهد
محبوبه محرابی
سید علی اکبر محمدزاده
علی محمدی نصرآباد
مجید مسعودفر
مهران معصومی
نستهن مقدم
شهناز ملکی کریک
نادر منتظریان
سید مهدی موسوی پور
سید صادق نصیبی
نورالله وفاپور

 

اسامی ۳۰ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به شرح زیر است:

مجتبی اندرزیان
مجید باقریان
امیرحسین برخه
البرز برنائی پور
سید علی محمد بزرگواری
شمس الله بهره بر
سید حمید بیژن نیا
خیرالله جاودان
عطاالله جاوری
سید حسن خادمی
سعید خندان
سید فرج دانشی
رضا دهبانی پور
امین رایگان
سید عنایت الله رضوی
عبدالله سپیدنامه
مسلم ستایش
آیت الله سعادتیان
سید هدایت الله شریعتی مهر
حمید شیروزاده
سید اسفندیار صلاحت پور
علی عالی‌پور
محمد علوی تبار
ابوالحسن کریمی
سید علی مومن گلزار
محمدعلی محدثی
حکمت الله مرادی
علی مژدهی
سید محمد موحد
آیت الله نبوی زاده

 

اسامی ۲۶ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های گچساران و باشت به شرح زیر است:

مجتبی پناهی
نجف آژیده
سید قدرت الله کشاورز
مجتبی احسان‌بخش
سجاد حکمتی
محمود محمودی مقدم
ایرج افراز
سید اکبر علیزاده
تیمور فلاحت‌زاده
محمدظریف رضایی
ریحان محمدپور ده بزرگ
اسفندیار مرودشتی
ذوالفقار حق پرست
علی محمد آقایی
حامد معصومی
غلام‌رضا تاج‌گردون
رحمان حاجی اصل
اردوان زینل زاده
ساسان دلاویز
روح الله جهان بین
مختار اسدیان
سجاد ولی‌پور دمیه
سعید محمدزاده
سید سعادت اله علیزاده
سید جواد فدایی
میلاد صابری‌نژاد

 

گفتنی است که انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ۱۱ اسفند سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

استان کهگیلویه و بویراحمد دارای سه کرسی نمایندگی در سه حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون- کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و گچساران و باشت است.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

javanankb.ir