حسینی”امام جمعه شهر یاسوج:سازمان بازرسی استان کار خود را با قوت و قدرت انجام دهد ما پشتیبان آنها هستیم از هیچ چیزی هراس نداشته باشند ایشان افزودند: دستگاه قضایی استان باید به جد و به طور کامل از بازرسی حمایت کند تا مردم طعم شیرین عدالت را بچشند.

امام جمعه شهر یاسوج:سازمان بازرسی استان کار خودرا با قوت و قدرت انجام دهد، ما پشتیبان آنها هستیم از هیچ چیزی هراس نداشته باشند،ایشان افزودند:دستگاه قضایی استان باید به جد و به طور کامل از بازرسی حمایت کند تا مردم طعم شیرین عدالت را بچشند. به گزارش پایگاه خبری جوانان کهگیلویه و بویراحمد: نماینده ولی‌فقیه

کد خبر : 1497
تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 تیر 1401 - 7:44
حسینی”امام جمعه شهر یاسوج:سازمان بازرسی استان کار خود را با قوت و قدرت انجام دهد ما پشتیبان آنها هستیم از هیچ چیزی هراس نداشته باشند ایشان افزودند: دستگاه قضایی استان باید به جد و به طور کامل از بازرسی حمایت کند تا مردم طعم شیرین عدالت را بچشند.

امام جمعه شهر یاسوج:سازمان بازرسی استان کار خودرا با قوت و قدرت انجام دهد، ما پشتیبان آنها هستیم از هیچ چیزی هراس نداشته باشند،ایشان افزودند:دستگاه قضایی استان باید به جد و به طور کامل از بازرسی حمایت کند تا مردم طعم شیرین عدالت را بچشند.

به گزارش پایگاه خبری جوانان کهگیلویه و بویراحمد: نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد انتقاد شدید از وضعیت گروه‌های کوهنوردی و عدم ساماندهی آن‌ها در استان کرد که اوضاعی ندارند. دخترانی که با آن گونه لباس‌های نامناسب و با افراد مختلف و به صورت مختلط گاها در کوه‌ها سرگردان هستند و هیچ گونه قانون و شرعی هم رعایت نمی شود.

 

 ساسان عزیزی” روزنامه نگار حوزه سیاسی و اجتماعی:  مسئولان دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته قوه قضاییه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یاسوج دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست آیت الله سید نصیر حسینی با تبریک هفته قوه قضاییه پاسداشت شهدای هفتم تیر و شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی اظهار کرد: قوه قضاییه در نظام جمهوری اسلامی جایگاه خطیر و حیاتی و موثری دارد که در محافظت از نظم و امنیت کشور برخورد با خاطیان و اخلالگران در خط مقدم است.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که دستگاه قضایی ایران اسلامی با سایر دستگاه‌های قضایی در کشورهای دیگر از هر نظر تفاوت دارد گفت: این دستگاه باید در شان و شایستگی مکتب اسلام عمل کند و مسئولان آن باید همواره از شهید بهشتی الگو بگیرند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز قوه قضاییه در خدمت دفاع از عموم مردم و اسلام است یادآور شد: ممکن است عده‌ای ناراضی باشند که طبیعت قضاوت همین است و عده‌ای ناراضی برمی‌گردند.

این استاد حوزه با بیان اینکه کارهای بسیار خوبی در دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد صورت‌گرفته و برخورد خوبی با مفسدان و دست درازی به بیت المال و همچنین برخورد با اراذل و اوباش و عربده کشان صورت گرفته است گفت: این کارها قابل توصیف است این برخوردها را تایید و حمایت و تحسین می‌کنیم باید اینگونه برخوردها و نظارت ها به جد ادامه پیدا کند.

 

امام جمعه شهر یاسوج در ادامه اظهارات خود در جمع مسئولان دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان بازرسی استان کار خود را با قوت و قدرت انجام دهد ما پشتیبان آنها هستیم از هیچ چیزی هراس نداشته باشند و همچنین دستگاه قضایی استان باید به جد و به طور کامل از بازرسی حمایت کند تا مردم طعم شیرین عدالت را بچشند.

حسینی در ادامه اظهارات خود با بیان اینکه متاسفانه در برخی جاها دستگاههای نظارتی معامله را جای نظارت قرار داده‌اند گفت: دستگاه هایی که باید نظارت بر رفتار مدیران کنند خود واداده مدیران شده‌اند که دستگاه قضایی باید در این زمینه هم برخورد لازم را با چنین دستگاه‌هایی انجام دهد.

 

 

وی در ادامه با بیان اینکه دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ثمره خون هزاران انسان شایسته است یادآور شد: رنج ها و مصیبت های زیادی کشیده شده تا این نظام مستقر شود و اجازه ندهد یک عده فاسد تاخت و تاز کنند و دستگاه قضایی باید بدون مصلحت اندیشی به مقابله با فساد برود و در مسیر قانون و قوانین اسلام و جلوگیری از تجاوز و تعدی هیچ ابایی نداشته باشد.

و با بیان این که چه باید کنیم چرا که برخی افراد در هر ساعت ۱۰ تخلف قانونی انجام می‌دهند گفت: باید راه قانون‌گریزی را مسدود کنیم بخشی با کار فرهنگی صورت می‌گیرد و بخشی هم باید با برخورد محکم قضایی انجام شود روحانیون و منبریان هم وظیفه دارند با وعظ خود جلوی قانون‌گریزی را بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد شدید از رواج بدحجابی در شهرهای استان گفت: قانون و شرع می‌گوید باید با بدحجابی برخورد شود کاری کنید تا چنین افرادی در مسیر قانون حرکت کنند طرح ارتقای امنیت اجتماعی آثار جدی از خود در استان بر جای گذاشته است.

حسینی یادآور شد: برای مثال در نزدیکی منزل ما تا ساعت های بعد از نیمه شب نمی‌توانستیم از صدا و حرکات اراذل و اوباش بخوابیم اما خوشبختانه در طرح ارتقای امنیت اجتماعی کاری شده که اراذل و اوباش کمتر می‌توانند عرض اندام کنند و عربده کشی و قمه کشی تا حدود بسیار زیادی کم شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه وقتی به کف خیابان نگاه میکنیم وضعیت مناسبی دیده نمی شود و در شان و شایسته انقلاب و مکتب و نظام جمهوری اسلامی نیست گفت: مشکلات زیادی داریم که یکی از آنها همین پوشش های نامناسب است چرا باید دختر مسلمان شیعه شلوار پاره به پا کند برخی از این پوشش‌ها معاندت است مقابله با احکام الهی بوده که باید حرکت جدی در استان صورت بگیرد.

این خطیب حمعه گفت: برخی‌ها می‌گویند کار فرهنگی انجام دهید و نباید مقابله با این گونه افراد و بدحجابی ها شود کار فرهنگی تا اندازه‌ای جواب می دهد تا کنون چه کسی یا مسئولین و یا نیروی انتظامی در کوچه و خیابان با این بدحجابی های رایج مقابله کرده چه موقع می خواهند چنین چیزهایی را در کف خیابان جمع کنند.
وی با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر ما هم به تعداد و اندازه کافی نیرو ندارد گفت: پوشش‌ها آشکارا فساد به بار می‌آورد.

 

حسینی در ادامه با بیان اینکه در خصوص برخورد با زمین خواری و دست درازی به منابع طبیعی هم باید نظارت جدی انجام شود چرا که جنگل خواری و کوه خواری زیاد شده است و عده‌ای هم فقط دنبال معامله‌گری خودشان هستند گفت: دستگاه قضا باید در این زمینه نظارت کند حراست ادارات تاکنون چه کاری انجام داده‌اند هیچ بخاری از آن‌ها دیده نمی‌شود وقتی که حراست از سوی خود مدیر دستگاه تعیین شود دیگر چه خاصیتی دارد. با مسئولان امنیتی صحبت کردیم و به آنها گفتیم که به نظر شما حراست ادارات چه خاصیت و اثری دارند و چه کمکی به حراست و حفاظت از بیت المال کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از دستگاه قضایی استان می خواهم که اداره کل بازرسی را کاملا حمایت کنند دستگاه‌های مرتبط با دستگاه قضایی باید تقویت شوند معاونت پیشگیری شما کارهای بسیار خوبی انجام داده و پای کار است.

آیت الله حسینی در ادامه اظهارات خود انتقاد شدید از وضعیت گروه‌های کوهنوردی و عدم ساماندهی آن‌ها در استان کرد که اوضاع ای ندارند دخترانی که با آن گونه لباس‌های نامناسب و با افراد مختلف و به صورت مختلط گاها در کوه‌ها سرگردان هستند و هیچ گونه قانون و شرعی هم رعایت نمی شود.

وی از وضعیت فضای مجازی هم انتقاد کرد و گفت: باید برخورد قضایی محسوسی هم با ناهنجاری ها در فضای مجازی انجام شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://javanankohgiluyehboyerahmad.ir/