دانشگاه تربیت مدرس درباره مرگ دانشجوی دانشجوی دکترای این دانشگاه گفت: «نتیجه‌ پیگیری‌های ما و حراست دانشگاه نشان داد که این دانشجو در یکی از بوستان‌های وردآورد با شلیک گلوله جان خود را از دست داده است. کنار پیکر او یک قبضه اسلحه کمری و یک وصیتنامه پیدا شده که در آن طلب حلالیت کرده است.»

دانشجوی دکترای دانشگاه تربیت مدرس با شلیک گلوله به زندگی‌اش پایان داد. علی معینی، مدیر توسعه روابط با دولت و جامعه دانشگاه تربیت مدرس درباره مرگ این دانشجو گفت: «نتیجه‌ پیگیری‌های ما و حراست دانشگاه تربیت مدرس نشان داد که این دانشجو در یکی از بوستان‌های وردآورد با شلیک گلوله جان خود را از دست

کد خبر : 292
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 فروردین 1401 - 7:57

دانشجوی دکترای دانشگاه تربیت مدرس با شلیک گلوله به زندگی‌اش پایان داد.

علی معینی، مدیر توسعه روابط با دولت و جامعه دانشگاه تربیت مدرس درباره مرگ این دانشجو گفت: «نتیجه‌ پیگیری‌های ما و حراست دانشگاه تربیت مدرس نشان داد که این دانشجو در یکی از بوستان‌های وردآورد با شلیک گلوله جان خود را از دست داده است. کنار پیکر او یک قبضه اسلحه کمری و یک وصیتنامه پیدا شده که در آن طلب حلالیت کرده است.»این در حالی بود که دکتر خسرو خواجه، رئیس دانشکده علوم زیستی دانشگاه تربیت مدرس نیز در این باره گفت: «او دانشجویی متین، آرام، درسخوان و وارسته بود و کاری با کسی نداشت. این پسر جوان ورودی سال ۹۷ دکتری بیوشیمی دانشگاه تربیت مدرس، ساکن خوابگاه‌ این دانشگاه و در آستانه فارغ‌التحصیل شدن بود.»

این در حالی است که ساسان غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران با تایید مرگ این دانشجوی پسر به جام‌جم گفت: «جسد مرد جوان شنبه بیست و هفتم فروردین امسال در بوستانی در وردآورد و از سوی عابران پیدا شد.

ماموران کلانتری عوارضی تهران با اطلاع از ماجرا به آنجا اعزام و جسد را یافتند. یک کلت هم کنار جسد افتاده بود.

بررسی‌های تیم جنایی نشان داد او به قتل نرسیده، بلکه با شلیک گلوله خودکشی کرده است و تحقیقات برای شناسایی انگیزه او از خودکشی ادامه دارد.»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

javanankb.ir