اجلاسیه شهدای شهرستان باشت؛ سنگ‌تمام باشتی‌ها در مهمانی بزرگ شهدایی

اجلاسیه شهدای شهرستان باشت؛ سنگ‌تمام باشتی‌ها در مهمانی بزرگ شهدایی اجلاسیه ۹۲ شهید باشت با حضور سردار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در باشت برگزار شد.فیلم   به گزارش دفتر رسانه و پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی جوانان کهگیلویه و بویراحمد”اجلاسیه ۹۲ شهید

کد خبر : 25269
تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403 - 10:30

اجلاسیه 90 شهید شهرستان باشتاجلاسیه ۹۲ شهید باشت با حضور سردار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در باشت برگزار شد.فیلم

 

به گزارش دفتر رسانه و پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی جوانان کهگیلویه و بویراحمد”اجلاسیه ۹۲ شهید باشت با حضور سردار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در باشت برگزار شد.

.

امام جمعه باشت در این اجلاسیه گفت: بزرگترین افتخار این شهرستان عبور امام رضا علیه السلام از این منطقه است.
.
وی از شهرستان باشت به عنوان شهر شهیدان یاد کرد و گفت: مسوولان برای برگزاری این اجلاسیه زحمت زیادی کشیدند تا اجلاسیه در خور شان شهیدان برگزار شود.
.
وی خطاب به سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه درخواستی از این فرمانده ارشد سپاه کرد و گفت: سردار مهدی درخشان پدر موشکی دریایی ایران است از شما می‌خواهیم ناو یا موشکی را به یاد سردار مهدی درخشان نام‌گذاری کنید.
.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اجلاسیه شهدا و رزمندگان شهرستان باشت با تاکید بر اینکه با ظهور امام زمان (عج) همه عالم شیرینی حکومت اسلامی را خواهند چشید گفت: آنچه در روز عاشورا گذشت باعث شد تا هر مصیبتی برای ما قابل تحمل شود برای همین است غم از دست دادن فرزند برای مادران و پدران شهید قابل تحمل می شود.
.
سردار فدوی افزود: شهدا به بالاترین مقام نزد خداوند رسیدند آنجا که ذهن انسان نمی‌توان گنجانده شود.
.
وی با بیان اینکه خداوند به شهدا اجازه شفاعت داده است عنوان کرد: در احادیث راجع به شهید و شهادت احادیث مختلفی مطرح شد این نشان از آن دارد که شهید در اسلام جایگاه خاصی دارد.
.
جانشین فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی با بیان اینکه با قدرت و عنایت پروردگان زخم‌ها برای شهید بسیار شیرین می‌شود، عنوان کرد: خداوند می‌فرماید من جانشین شما در خانواده شما هستم.
.
سردار فدوی با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت گفت: به واسطه این فرهنگ است که ایران اسلامی هر روز قدرتمند‌تر و موفق‌تر است و هر روز گسترش پیدا می‌کند.
.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه بیش از ۹۲ کشور دنیا در جنگ غزه صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند که سال‌ها پیش امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: این روز‌ها شاهد تظاهرات و ارائه سخنانی از نخبگان و مسئولان بسیاری از کشور‌های دنیا علیه اشغالگری رژیم صهیونستی و آمریکا هستیم.
.
سردار فدوی با بیان اینکه هر کسی در هر جایی که قرار دارد باید مطمئن شود به تکالیف خود عمل کرده است، اظهار داشت: خوشا به حال کسانی که در مسیر محرومیت زدایی، پیشرفت و رشد کشور جمهوری اسلامی گام برداشتند و تکلیف خود دانستند که به صورت جهادی در این راستا قدم بردارند.
.
وی گفت: چه افتخاری بالاتر از آن است که ملتی برای مبارزه با استکبار و ظلم برخیزد و تمام قد از مظلوم دفاع کند.
.
سردار فدوی افزود: امکانات مادی و دنیایی دشمن، همانند زمان دفاع مقدس قابل مقایسه با کشور ما نیست، ولی آن چیزی که همیشه ما را در برابر دشمن پیروز نگه داشته است نصرت و یاری خداوند و نظر ویژه شهدا و حضور همیشگی مردم بوده است.
.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: ما نه تنها هیچ وقت و هیچ گونه از دشمن شکست نخورده‌ایم بلکه همیشه حرکتمان رو به جلو بوده و روز به روز به قدرت نظامی و معنوی خود افزوده ایم و این هم از نصرت و یاری خداوند بوده است.
.
سردار فدوی با تاکید بر اینکه ما شاهد کاهش قدرت آمریکا در دنیا هستیم افزود: در سال ۱۴۰۱ شاهد خباثت های زیادی از سوی دشمنان بودیم ولی به یاری خدواند و همراهی همین مردم شکست خوردند.
.
وی ابراز داشت: دو حزب وجود دارد حزب خدا و حزب شیطان ، ما باید مواظب باشیم در حزب خدواند قرار گیریم چرا که این حزب خداوند است که همیشه پیروز است ، وزیر خزانه داری آمریکا می گوید« ما تا کنون نتوانستیم یک پیروزی در برابر جمهوری اسلامی ایران بدست بیاوریم .» و این نشان از آن دارد که جمهوری اسلامی ایران بر حق و در مسیر عدل خدواند است .
.
فدوی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی به طور مداوم نبرد حق و باطل در جریان بوده است گفت: از ابتدای نهضت، به این انقلاب حمله شد ولی حتی یک پیروزی را دشمن ما نمی‌تواند نام ببرد که بر آن دست یافته باشد.
.
وی افزود: وقتی انقلابی خدایی و بر اساس موازین اسلامی باشد اینچنین بارور می‌شود و شما مردم باشت سهم بزرگی در این پیروزی دارید .
.
وی نقش مردم در استحکام نظام اسلامی را ستود و بیان کرد: سربلندی نظام در چهل و پنج سال گذشته بخاطر شما مردم است و بدانید که خداوند طرف حق است.
.
جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: جبهه استکبار متحد الشکل برعلیه ما دسیسه می‌کنند و در هیچ مقطعی این چنین دشمنی برعلیه ملتی ثبت نشده و خود این دشمنان به شکست اذعان دارند و در مسئله نظامی حتی یک تیر به سمت این کشور شلیک نکرده اند و این فقط و فقط بخاطر وعده الهی است که در قرآن کریم به آن اشاره شده است که خداوند متعال به حزب الله وعده پیروزی نهایی را داده است.
.
سردار فدوی با اشاره به جمعتی کم کهگیلویه و بویراحمد در زمان جنگ تحمیلی عنوان کرد : این استان با این جمعیت کم بیش دو هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است و این پیام را می رساند که مردم این استان مردمی ولایتمدار هستند و با تمام توان پای انقلاب و آرمان های انقلاب بودند و هستند.
.
جانشین فرمانده سپاه کشور به جنگ غزه اشاره کرد و تاکید کرد: آمریکا همراه با غرب از روز اول، جنگ غزه را مدیریت  کردند و اگر آنها نبودند رژیم صهیونیستی هرگز این خطا را انجام نمی داد . غرب رژیم صهیونیستی را تامین کننده منافع خود در منطقه می داند به همین دلیل این رژیم غاصب را حمایت می کند به گونه ای که این رژیم جعلی به کنسولگری ایران حمله کرد و ما هم درسی تاریخی به آنها دادیم.
.
سردار فدوی گفت: امپراتوری رسانه ای غرب همه تلاش خود را به کار گرفت تا این حمله تاریخی را کمرنگ کند، ولی به لطف خدواند در این ماموریت هم ناکام ماندند و دنیا شاهد اقتدار جمهوری اسلامی ایران بود.

گزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشت

گزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشتگزارش تصویری اجلاسیه شهدای شهرستان باشت

 

.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://javanankohgiluyehboyerahmad.ir/