مردم سراسر ایران امروز بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت جنایات تروریستی در شیراز، راهپیمایی کردند

مردم سراسر ایران امروز بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت جنایات تروریستی در شیراز، راهپیمایی کردند         به گزارش ساسان عزیزی روزنامه نگار حوزه سیاسی و اجتماعی“در پی جنایت تروریستی شیراز و شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه، نمازگزار در سراسر کشور بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت این

کد خبر : 4924
تاریخ انتشار : جمعه 6 آبان 1401 - 12:47
مردم سراسر ایران امروز بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت جنایات تروریستی در شیراز، راهپیمایی کردند

مردم سراسر ایران امروز بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت جنایات تروریستی در شیراز، راهپیمایی کردند

 

 

 

 

به گزارش ساسان عزیزی روزنامه نگار حوزه سیاسی و اجتماعیدر پی جنایت تروریستی شیراز و شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه، نمازگزار در سراسر کشور بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت این جنایت هولناک و هتک حرمت حرم نورانی و اعلام همدردی با خانواده‌های شهداء و مجروحان این اقدام ددمنشانه، ‌پس از اقامه نماز عبادی و سیاسی این هفته در سراسر کشور، نفرت و انزجار خود را از توطئه‌های مزدوران وابسته آمریکا و صهیونیسم اعلام کردند.

 

 

 

خروش ‌کهگیلویه و بویراحمدی‌ها در محکومیت حادثه تروریستی شیراز

 

 

 

 مردم شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه همزمان با سراسر کشور به خیابان‌ها آمدند و با حضور حماسی خود جنایت هولناک در شیراز و هتک حرمت به حرم‌ احمد بن موسی(ع) را محکوم کردند.

 

 

 

حضور گسترده و پرشور و شعور مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی‌ امروز نشان داد که حرکت‌های مذبوحانه و کوردلانه‌ای چون جنایت علیه زائران و نمازگزاران در حرم مطهر شاهچراغ شیراز، تنها وحدت و یکپارچگی مردم را بیشتر از گذشته می‌کند.

 

 

 

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر فتنه‌گر، داعشی بی‌ریشه شیراز دمشق نمیشه و سعودی حیا کن رسانه را رها کن از جمله شعارهایی بود که تظاهرکنندگان کهگیلویه و بویراحمدی در این راهپیمایی فریاد زدند.الله اکبر خامنه‌ای رهبر، ما همه سرباز توایم خامنه‌ای و مرگ بر آل سعود از دیگر شعارهایی بود که در این راهپیمایی سر داده شد.

 

 

 

خروش مردم‌ مازندران در محکومیت جنایت خونین تروریست‌ها

 

 

 

در پی اغتشاشات در یک ماه گذشته در کشور، حادثه دردناک و اندوهباری در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع)، شاهچراغ، در به وقوع پیوست و تعدادی از هموطنانمان مظلومانه به شهادت رسیدند و تعدادی نیز مجروح شدند.

 

 

 

در پی این حادثه بیانیه‌هایی از سوی نهادها و شخصیت های استانی منتشر و ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی خواستار گرفتن انتقام سخت از آمران و بانیان این حادثه هولناک شدند.شب گذشته نیز حادثه تروریستی در شهرستان آمل اتفاق افتاد که منجر به شهادت دو نفر از شهروندان آملی شد.

 

 

 

مردم غیور و ولایتمدار مازندران امروز برای محکوم کردن حادثه تروریستی شیراز و شهادت تعدادی از هموطنان‌مان و همچنین حادثه تروریستی شهرستان آمل پس از برگزاری نماز جمعه مازندران دست به تظاهرات می‌زنند.

 

 

 

راهپیمایی کردستانی‌ها در محکومیت حادثه تروریستی شیراز

 

 

 

سنندج، مردم استان کردستان ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه همزمان با سراسر کشور به خیابان‌ها آمدند و با حضور حماسی خود جنایت هولناک در شیراز و هتک حرمت به حرم‌ احمد بن موسی(ع) را محکوم کردند.

 

 

 

نمازگزاران شیعه و سنی با مشت‌های گره‌کرده و سردادن شعارهای کوبنده مرگ بر فتنه‌گر،‌ مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، و مرگ بر اسرائیل ضمن اعلام همدردی با خانواده‌های معظم شهداء و مجروحان این اقدام ددمنشانه، نفرت و انزجار خود را از حرکات گروهک تروریستی داعش و توطئه‌های مزدوران وابسته آمریکا و صهیونیسم به نمایش گذاشتند.

 

 

 

راهپیمایی مردم سمنان در محکومیت حادثه تروریستی شیراز‌

 

 

 

 سمنان، کویردلان استان سمنان امروز با سردادن شعارهای “مرگ بر فتنه‌گر داعشی”، شدت خشم و انزجار خود را از ایجاد ناامنی در کشور نشان دادند.فریادهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر انگلیس” راهپیمایان در استان سمنان همچون همیشه، غریو خشم علیه دخالت و دشمنی بیگانگان علیه مردم ایران اسلامی بود که فضای این شهر را پر کرد.

 

 

 

حضور گسترده و پرشور مردم استان سمنان در راهپیمایی‌ امروز نشان داد که حرکت‌های مذبوحانه و کوردلانه‌ای چون جنایت علیه زائران و نمازگزاران در حرم مطهر شاهچراغ شیراز، تنها وحدت و یکپارچگی مردم را بیشتر از گذشته می‌کند.پلاکاردهایی با مضمون تسلیت حادثه تروریستی حرم مطهر شاه‌چراغ شیراز و شعارنوشته‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس در کنار پلاکاردهای مرگ بر فتنه‌گر در راهپیمایی‌های شهرهای مختلف استان سمنان خودنمایی می‌کرد.

 

 

 

خروش مردم چهارمحال و بختیاری در محکومیت عملیات تروریستی

 

 

 

شهرکرد، ظهر امروز مردم استان چهارمحال و بختیاری پس از اقامه نماز جمعه، با راهپیمایی از محل‌های نماز جمعه، عملیات تروریستی شاهچراغ شیراز را محکوم کردند.

 

 

 

مردم در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی، انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی اعلام کردند و با خانواده شهدا و مجروحین عملیات تروریستی شاهچراغ، ابراز همدردی کردند.

 

 

 

مردم با بصیرت استان چهارمحال و بختیاری بار دیگر ایستادگی خود را پای نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب جمهوری اسلامی ایران نشان دادند تا بگویند با این عملیات‌های تروریستی ذره‌ای تزلزل در اعتقاداتشان راه نمی‌یابد.

 

 

 

 

راهپیمایی ‌زنجانی‌ها در محکومیت حادثه تروریستی شیراز

 

 

 

 زنجان ، در پی جنایت تروریستی شیراز و شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه، نمازگزاران در سراسر کشور و همینطور استان زنجان بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت این جنایت هولناک و هتک حرمت حرم نورانی و اعلام همدردی با خانواده‌های شهدا و مجروحان این اقدام ددمنشانه نفرت و انزجار خود را از توطئه‌های مزدوران وابسته آمریکا اعلام کردند.

 

 

 

اقشار مختلف جامعه از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان، بانوان، طلاب، اساتید حوزه و اعضای جامعه مدرسین در این راهپیمایی حضور داشتند. مردم بصیر و ولایی زنجان در مسیر مصلای خاتم‌الانبیاء به سمت میدان رسل راهپیمایی کرده و در محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ(ع) شعارهایی از جمله «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آل سعود خائن» و «مرگ بر فتنه‌گر» را به سر دادند.

 

 

 

همینطور شعار “سپاه انقلابی انتقام، انتقام” شعار شاخص زنجانی‌ها امروز بعد از نماز جمعه بود که از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقاضای انتقام خون شهدای مظلوم حادثه تروریستی شاهچراغ داشتند. این شعار چندین بار توسط مردم ولایی زنجان تکرار شد. گفتنی است در این راهپیمایی هم قطعنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت به این جنایت تروریستی قرائت شد.

 

 

 

راهپیمایی مردم استان گلستان در محکومیت جنایت تروریستی حرم شاهچراغ‌

 

 

 

گرگان، مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان گلستان ظهر امروز همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی بعد از نماز جمعه شرکت و با شعارهایی ضمن محکوم کردن جنایات اخیر حرم مطهر احمدبن موسی (ع) در شیراز از مسئولان خواستند جنایتکاران را به سزای اعمالشان برسانند.

 

 

 

مردم استان گلستان در شهرهای مختلف، با راهپیمایی اعتراضی پس از نمازجمعه صف خود را از فتنه گران جدا کردند و خواستار برخورد قاطع با عواملی که حرکت تروریستی شاهچراغ را رقم زدند شدند.

 

 

 

راهپیمایی قزوینی‌ها در محکومیت حادثه تروریستی شیراز

 

 

قزوین، بعدازظهر امروز نمازگزاران قزوینی بعد از اقامه نماز جمعه در یک راهپیمایی پرشکوه حمله تروریستی اخیر به حرم مطهر حضرت شاهچراغ را محکوم کردند و از دستگاه‌های قضایی و امنیتی خواستند که عاملان حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز را به سزای اعمالشان برسانند.

 

 

 

 

در این راهپیمایی بزرگ نمازگزاران قزوینی بعد از خروج از مسجد‌النبی در خیابان امام‌خمینی(ره) به سمت سبزه‌میدان راهپیمایی کردند و با در دست داشتن عکس‌های مقام معظم رهبری و پلاکاردهایی با مضمون محکومیت فتنه‌گران و تروریست‌ها شعارهایی علیه دشمنان نظام و انقلاب سر دادند.

 

 

 

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر فتنه‌گر، داعشی بی‌ریشه شیراز دمشق نمیشه و سعودی حیا کن رسانه را رها کن از جمله شعارهایی بود که تظاهرکنندگان قزوینی در این راهپیمایی فریاد زدند. الله اکبر خامنه‌ای رهبر، ما همه سرباز توایم خامنه‌ای و مرگ بر آل سعود از دیگر شعارهایی بود که در این راهپیمایی سر داده شد.

 

 

 

قیام لرستانی‌ها در محکومیت عملیات تروریستی شاهچراغ

 

 

 

خرم‌آباد، مردم مومن و انقلابی لرستان امروز جمعه بعد از اقامه نماز باصلابت و دشمن شکن جمعه همزمان با سراسر کشور با برپایی راهپیمایی، خشم و انزجار خود را از تحرکات تروریستی در کشور و ریختن خون مردم بی گناه به خصوص نمازگزارن حرم مطهر احمدبن موسی (ع) در شیراز اعلام کردند.

 

 

 

مردم لرستان در این راهپیمای با سر دادن شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه، بر عهد خود با نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیعت با ولایت فقیه تاکید کردند وخواستار برخورد قاطع و سریع با عاملان این حادثه تروریستی شدند.

 

 

 

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین علی درویشی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم خرم آباد در راهپیمایی اظهار داشت:  پیام مردم انقلابی لرستان به همه دلسوزان  ملت اتحاد و  هم بستگی است چرا که  دشمن به دنبال تفرقه های قومیتی و مذهبی است.

 

 

 

مردم ارومیه حمله تروریستی شیراز را محکوم کردند

 

 

 

ارومیه، راهپیمایی محکومیت اقدام تروریستی اخیر در حرم حضرت شاهچراغ شیراز که منجر به شهادت و مجروحیت چندین نفر شد، با حضور پرشور نمازگزاران ارومیه‌ای برگزار شد.در این راهپیمایی، حاضران با شعارهای انقلابی نظیر “شیراز و شاهچراغش، دل‌ها خونه از داغش” ، “مرگ بر فتنه گر” ، “مرگ بر منافق” و دیگر شعارها، این اقدام ننگین را محکوم کردند.همچنین در این راهپیمایی، مردم اقدامات اخیر اغتشاش‌گران در زرخی مناطق را محکوم کردند.

 

 

 

شعارهایی نظیر “زن، زندگی، آگاهی، پشت توایم سپاهی”، “نیروی انتظامی، تشکر تشکر” ، “فحش، ورغ، ویراینی، فریب نخور ایرانی” ، “به اسم زن رسیدن،چادر ز سر کشیدن” ، “مرد، میهن، شهادت، مرگ بر این جنایت” در این راهپیمایی طنین انداز بود.

 

 

 

راهپیمایی مردم ایلام در محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ

 

 

 

مردم ولایمتدار استان ایلام بعد از پایان نماز جمعه امروز حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز که باعث شهید و مجروح شدن تعدادی از هموطنان شد و همچنین حوادث ناشی از اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.

 

 

 

مردم استان ایلام همانند سایر شهرهای کشور بعد از پایان نماز جمعه با برپایی راهپیمایی به خیابان ها آمدند و از اغتشاشگران و تورریست ها اعلام برائت و انزجار کردند.در ایلام نیز نمازگزاران با در دست داشتن تصاویر مقام معظم رهبری و پرچم مقدس جمهوری اسلامی مسیر مصلی تا چهار راه مادر را راهپیمایی کردند و جنایات اخیر و حادثه تروریستی شاهچراغ را محکوم کردند.

 

 

 

عزا عزاست امروز روز عزاست امروز/اماممان خامنه ای صاحب عزاست امروز، لبیک یا خامنه ای،  فریاد یا محمدا  حرم شده کربلا، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، شهادت زائران به رهبری تهنیت  حضرت صاحب الزمان تسلیت تسلیت، مثلث شقاوت و جنایات/داعشی و کومله و دومکرات، تفرقه و انشقاق خواسته دشمنان است/ کور خوانده دشمن ما بگو اینجا ایران است، با ترور و شهادت متحد تر می شویم، مرک‌ بر آمریکا و منافق، نیروی انتظامی حافظ امنیت است پیروی از رهبری باعث هر عزت است، جمهوری اسلامی همیشه جاویدان است/ ایران جاودانه همیشه پرتوان است، مزدور اغتشاشگر تنبیه باید گردد از جمله شعارهای راهپیمایان ایلامی بود.

 

 

 

راهپیمایی مردم قم در محکومیت حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع)

 

 

 

مردم انقلابی شهر مقدس قم بعد از نماز جمعه ۶ آبان ماه  همزمان با سراسر کشور با برپایی راهپیمایی علیه حمله تروریستی به حرم شاهچراغ(ع) ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی و اعلام همدردی با خانواده‌های شهدا و مجروحان این اقدام ددمنشانه، نفرت و انزجار خود را از توطئه مزدوران وابسته آمریکا و صهیونیست به نمایش گذاشتند و با فریاد مرگ بر آشوب‌گر خواستار برخورد قاطع دستگاه‌های امنیتی و قضایی با اغتشاشگران، حرمت شکننان و برهم زنندگان نظم و امنیت کشور شدند.

 

 

 

 

اقشار مختلف جامعه از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان، بانوان، طلاب، اساتید حوزه و اعضای جامعه مدرسین در این راهپیمایی حضور داشتند. مردم بصیر  قم مسیر مصلای قدس به سمت خیابان صائیه و  چهار راه شهدا راهپیمایی کرده و در محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ(ع) شعارهایی از جمله «مرگ بر وهابی»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آل سعود خائن» و «ننگ بر فتنه‌گر» را به سر دادند.

 

 

 

«ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده‌ایم»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» و «آشوب گر، آشوب گر، ننگ به نیرنگ تو» از جمله دیگر شعارهایی بود که توسط مردم انقلابی قم فریاد زده شد.مردم قم در این راهپیمایی با سردادن شعار «نیروی انتظامی، تشکر تشکر» از تلاش‌های نیروهای انتظامی، نظامی، امنیتی و قضایی در راستای حفظ امنیت مردم تقدیر کرده و خواستار برخورد قاطع با فتنه‌گران شدند.

 

 

 

راهپیمایی مردم استان گلستان در محکومیت جنایت تروریستی حرم شاهچراغ‌

 

 

 

گرگان، مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان گلستان ظهر امروز همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی بعد از نماز جمعه شرکت و با شعارهایی ضمن محکوم کردن جنایات اخیر حرم مطهر احمدبن موسی (ع) در شیراز از مسئولان خواستند جنایتکاران را به سزای اعمالشان برسانند.

 

 

 

مردم استان گلستان در شهرهای مختلف، با راهپیمایی اعتراضی پس از نمازجمعه صف خود را از فتنه گران جدا کردند و خواستار برخورد قاطع با عواملی که حرکت تروریستی شاهچراغ را رقم زدند شدند.

 

 

 

راهپیمایی مردم کرمان دیار حاج قاسم در محکومیت حادثه تروریستی شیراز

 

 

 

 

 کرمان، مراسم راهپیمایی محکومیت حادثه تروریستی شیراز ظهر امروز و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه همزمان با سراسر کشور در جای جای استان کرمان پایتخت مقاومت اسلامی برگزار شد و مردم کرمان با حضور پر شور خود در این راهپیمایی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های شهداء و مجروحان این حادثه، این جنایت هولناک استکبار جهانی و تروریست‌های داعشی و هتک حرمت به حرم نورانی حضرت شاهچراغ(ع) را محکوم کردند.

 

 

 

مردم کرمان دیار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی چون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر داعشی و منافق”، “مرگ بر فتنه‌گر” و … خشم  و انزجار خود را از مزدوران آمریکا و صهیونیسم نشان داده و اعلام کردند که پای آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت ایستاده‌اند.

 

 

 

 

راهپیمایی مردم خراسان جنوبی در محکومیت حرکت ددمنشانه اخیر عوامل

 

 

 

مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه خراسان جنوبی وشهرستان بیرجند ظهر امروز و پس از اقامه نماز با شکوه جمعه، همصدا با دیگر نقاط کشور، با برگزاری راهپیمایی حادثه تروریستی و کوردلانه شیراز را محکوم کردند.در این راهپیمایی، شرکت کنندگان با سردادن شعار مرگ برآمریکا اعلام کردند که این حادثه تروریستی به حمایت از این رژیم جنایتکار و حامیان وی در منطقه رخ داده است.

 

 

 

 

مردم  خراسان جنوبی  همچنین با شعار «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد؛ ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد» بار دیگر به تمام جهان اعلام کردند که تا آخرین نفس و با تمام توان پشتیبان ولایت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

 

 

 

حادثه تلخ حرم مطهر شاهچراغ(ع) شیراز بی‌شک قلب هر انسانِ با منطق، با بصیرت و مومنی را جریحه‌دار کرده است و دشمنانِ دین با حمایت و بسترسازی این اقدام تروریستی اوج رذالت خود را به امت اسلامی نشان دادند.

 

 

 

امروز مردم خراسان جنوبی  نیز همزمان با سراسر کشور خواستار برخورد قاطع، به‌موقع و بدون مماشات با عناصر آشوبگر و مخلان نظم اجتماعی اعم از عناصر داخلی و همچنین دشمنان قسم خورده این مرز و بوم شدند.این تظاهرات مردمی با هدف محکومیت حرکت های ددمنشانه و شنیع عوامل و دست نشانده های داعش خبیث در تجاوز به حریم اهل بیت(ع) و به شهادت رساندن زائرین ومجاورین حرم مطهر احمد بن موسی(ع) انجام شد.این تظاهرات به صورت همزمان با سراسر کشور در همه مناطق استان خراسان جنوبی با شکوهی خاص برپا شد.

 

 

 

راهپیمایی مردم انقلابی بوشهر در محکومیت حمله تروریستی حرم شاهچراغ

 

 

 

 

 بوشهر، نمازگزاران بوشهری ظهر امروز پس از برگزاری نماز جمعه با حضور در راهپیمایی جنایت تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز و کشتار زنان، مردان و کودکان خردسال را محکوم کردند.

 

 

 

 

این راهپیمایی که در مسیر مصلا جمعه تا میدان قدس بوشهر با حضور قشرهای مختلف مردم شهیدپرور، انقلابی، ولایت‌مدار و بصیر از جمله نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه، استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، جوانان، نوجوانان اعم از زن و مرد برگزار شد شرکت‌کنندگان با شعارهای این قتل و جنایت، زیر سر آمریکاست – جنایت داعشی زیر سر آمریکاست – رهبر اگر فرمان دهد جان را نثارش می‌کنم – مرگ بر آمریکا، اسرائیل، انگلیس و فتنه‌گر خواستار برخورد قاطع با مزدوران تروریست و اغتشاشگران شدند.

 

 

 

بوشهری‌ها در جوار خلیج‌فارس با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن اعلام همبستگی و اتحاد خود برای مقابله با دشمنان و دسیسه آنان نفرت و انزجار خود را از جنایات سخیف استکبار جهانی و مزدورانشان به نمایش گذاشتند.

 

 

 

راهپیمایی مردم سرزمین آفتاب در محکومیت جنایت تروریستی حرم شاهچراغ‌(ع)

 

 

 

اراک، مردم ولایتمدار استان مرکزی، استان امامین انقلاب و زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با حضور در راهپیمایی پس از نماز جمعه، انزجار خود را از عاملان حادثه تروریستی شیراز با شعار مرگ بر آمریکا را اعلام کردند.

 

 

 

 

مردم ولایت‌مدار و شهید پرور شهر اراک ظهر امروز و پس از اقامه نماز با شکوه جمعه، همصدا با دیگر نقاط کشور، با برگزاری راهپیمایی حادثه تروریستی و کوردلانه شیراز را محکوم کردند و در این راهپیمایی، شرکت کنندگان با سردادن شعار مرگ برآمریکا اعلام کردند که این حادثه تروریستی به حمایت از این رژیم جنایتکار و حامیان وی در منطقه رخ داده است.

 

 

 

مردم همچنین با شعارهای خود، بار دیگر به تمام جهان اعلام کردند که تا آخرین نفس و با تمام توان پشتیبان ولایت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند، شعارهای مرگ بر آل سعود خائن، مرگ بر انگلیس، مرگ بر رژیم صهیونیستی، مرگ بر تروریست از دیگر شعارهایی بود که مردم ولایتمدار اراک و استان مرکزی در این راهپیمایی سر دادند و انزجار خود از دشمنان کوردل را اعلام کردند.

 

 

 

شرکت کنندگان در راهپیمایی امروز که در نقاط مختلف استان مرکزی برگزار شد، تاکید کردند که هر آنچه دشمن چنین حوادثی را انجام دهد نه تنها ذره‌ای از حمایت نظام دست نخواهند کشید بلکه با ایمان راسخ تر در راستای تداوم اقتدار نظام ایستادگی خواند کرد، همچنین مردم یکصدا خواهان پاسخ قاطع، محکم، دندان‌شکن و مقتدرانه ایران به این حرکت تروریستی کوردلانه شدند تا دیگر تروریست‌ها جرات چنین اقدامی در ایران اسلامی را نداشته باشند.

 

 

 

راهپیمایی اردبیلی‌ها در محکومیت جنایت تروریستی شاهچراغ(ع)

 

 

 

 

 تظاهرات محکومیت حادثه تروریستی در حرم مطهر احمد بن‌ موسی(ع) پس از اقامه نماز جمعه در محل مصلاها و میعادگاه های نماز جمعه سراسر استان با حضور اقشار مردم انقلابی و نمازگزاران برگزار شد.

 

 

 

حادثه‌ تلخ و اسفناک شهادت و زخمی شدن جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(ع)به دست تروریست های مزدور، پرده جدیدی از رذیلت دشمنان ملت ایران اسلامی را آشکار ساخت.

 

 

 

جنایت شقاوت‌آمیز در حرم مطهّر حضرت احمد بن موسی(ع) که به شهادت و مجروح شدن دهها مرد و زن و کودک بی‌گناه انجامید و موجب تالم خاطر و اندوه مردم ایران اسلامی شده از عموم مردم شهیدپرور اردبیل دعوت می شود تا با حضور دشمن‌شکن خود در تظاهرات محکومیت این حادثه تروریستی، با بازماندگان و خانواده شهدا ابراز همدردی کرده و خشم و انزجار خود را از توطئه‌ی خباثت‌آمیز دشمنان به نمایش بگذارند.

 

 

 

حادثه شاهچراغ در شیراز بار دیگر ماهیت گروه‌های ضدانسانی و تروریستی را روشن کرد تا انسان‌های آزادیخواه به مسلک و مرام شیاطین روزگار به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی پی ببرند.

 

 

 

در حادثه تروریستی شاهچراغ در شیراز نه تنها زنان و مردان بیگناه بلکه کودکان و خردسالان مورد هجمه و حمله ناجوانمردانه قرار گرفتند که نشان می‌دهد تروریست‌های تکفیری و ضدبشری تمام حقوق انسانی را زیرپا گذاشتند.

 

 

 

 

آری، امروز مردم دارالارشاد اردبیل این جنایت وحشیانه را محکوم کردند و همپا و همسو با مردم کشور راهپیمایی کردند و با حضور پررنگ خود نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

 

 

 

راهپیمایی حماسی مردم بندرعباس در محکومیت اقدام تروریستی شیراز

 

 

 

 

بندرعباس، پیش از ظهر امروز، مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهر بندرعباس با حضور در خیابان امام خمینی(ره) اجتماع عظیمی را جهت ابراز همدردی با مردم شیراز و خانوادههای معظم شهدای عملیات تروریستی عوامل داعش در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی علیه السلام برگزار کردند و این اقدام وحشیانه که در پی آن تعدادی زن، کودک و انسانهای بیگناه جان خود را از دست دادند را محکوم کردند.

 

 

 

مردم بندرعباس باری دیگر با حضور حماسی خود در خیابان جهت دفاع از آرمانهای امام و رهبری با وجود دمای بالای هوا نشان دادند که تبلیغات امپراطوری رسانهای غرب بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اندکی در ثبات قدم مردم برای دفاع از ولایت سستی ایجاد نمیکند و همواره گوش به فرمان ولیامر مسلمین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدظله‌العالی خواهند بود.

 

 

 

 

مردم بندرعباس با این اجتماع عظیم که برای چندمین بار طی هفته‌های اخیر برگزار میشود باری دیگر نشان دادند که قدردان نعمت امنیت هستند و صف خود را از آشوبگرانی که به نام اعتراض، فضا برای اقدامات تروریستی ایجاد میکنند مشخص کرده و اعلام برائت از آنها کردند.

 

 

 

شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافق نیز از جمله شعارهایی بود که مردم بندرعباس در این هماورد عظیم برای اعلام انزجار از استکبار جهانی و دست‌نشانده هایش سر دادند.

 

 

 

راهپیمایی مردم خوزستان در محکومیت جنایت تروریستی حرم شاهچراغ‌

 

 

 

 

مردم اهواز پس از نماز جمعه این شهرستان در محکومیت جنایت تروریستی حرم شاهچراغ شیراز راهپیمایی و این جنایت را محکوم کردند.مردم مومن و انقلابی اهواز انزجار خود را از این حرکت ددمنشانه دشمن علیه مردم بی‌دفاع در حرم شاهچراغ با فریادهای گره کرده اعلام کردند.

 

 

 

مردم در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر فتنه گر این جنایت که باعث به شهادت رسیدن ۱۵ نفر از زائران حرم احمد ابن موسی، شاهچراغ شد را محکوم کردند.

 

 

 

مردم در پایان خواستار برخورد شدید با عاملین و آمرین این جنایت شدند.همچنین مردم برخورد قاطع نیروی‌های امنیتی با اغتشاشگران که باعث چنین جنایاتی شد را خواستار شدند.

 

 

 

 

مشت محکم مردم گیلان بر دهان عاملان و حامیان حادثه تروریستی شیراز

 

 

 

مردم گیلان با حضور دشمن‌شکن خود در این تجمع ضمن محکومیت جنایت وحشیانه استکبار جهانی و گروهک‌های تکفیری با خانواده شهدای این حادثه نیز ابراز همدردی کرده و تنفر خود را از مستکبران عالم به نمایش گذاشتند.

 

 

 

 

حادثه تلخ حرم مطهر شاهچراغ(ع) شیراز بی‌شک قلب هر انسانِ با منطق، با بصیرت و مومنی را جریحه‌دار کرده است و دشمنانِ دین با حمایت و بسترسازی این اقدام تروریستی اوج رذالت خود را به امت اسلامی نشان دادند.

 

 

زائرانی که تنها به جرم ایرانی بودن و در جوار حرم شاهچراغ بودن به خون خویش غوطه‌ور شدند و ریخته شدن این خون‌های پاک سندی بر مظلومیت انقلاب اسلامی است و امیدواریم چراغ راهی باشد برای آنان که ندانسته در زمین دشمن بازی کردند و با کفر همراه شدند و آنان که قدر نعمت امنیت را نمی‌دانند، آنان که دشمنان جنایتکار را نمی‌بینند و حضورشان را باور ندارند و آنان که قدر جمهوری اسلامی را نمی‌دانند.

 

 

 

امروز مردم گیلان نیز همزمان با سراسر کشور خواستار برخورد قاطع، به‌موقع و بدون مماشات با عناصر آشوبگر و مخلان نظم اجتماعی اعم از عناصر داخلی و همچنین دشمنان قسم خورده این مرز و بوم شدند.

 

 

 

انزجار مردم یزد از عاملان حادثه تروریستی شیراز با شعار مرگ بر آمریکا

 

 

 

 

مردم ولایت‌مدار و شهید پرور دارالعباده یزد ظهر امروز و پس از اقامه نماز با شکوه جمعه، همصدا با دیگر نقاط کشور، با برگزاری راهپیمایی حادثه تروریستی و کوردلانه شیراز را محکوم کردند.

 

 

 

در این راهپیمایی، شرکت کنندگان با سردادن شعار مرگ برآمریکا اعلام کردند که این حادثه تروریستی به حمایت از این رژیم جنایتکار و حامیان وی در منطقه رخ داده است.

 

 

 

مردم یزد همچنین با شعار «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد؛ ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد» بار دیگر به تمام جهان اعلام کردند که تا آخرین نفس و با تمام توان پشتیبان ولایت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

 

 

 

شعارهای مرگ بر آل سعود خائن، مرگ بر انگلیس، مرگ بر رژیم صهیونیستی، مرگ بر تروریست از دیگر شعارهایی بود که مردم ولایتمدار یزد در این راهپیمایی سر دادند و انزجار خود از دشمنان کوردل را اعلام کردند.

 

 

 

 

شرکت کنندگان در راهپیمایی امروز که در نقاط مختلف استان یزد برگزار شد، تاکید کردند که هر آنچه دشمن چنین حوادثی را انجام دهد نه تنها ذره‌ای از حمایت نظام دست نخواهند کشید بلکه با ایمان راسخ تر در راستای تداوم اقتدار نظام ایستادگی خواند کرد.

 

 

 

 

همچنین تمام مردم یزد یکصدا خواهان پاسخ قاطع، محکم، دندان‌شکن و مقتدرانه ایران به این حرکت تروریستی کوردلانه شدند تا دیگر تروریست‌ها جرات چنین اقدامی در ایران اسلامی را نداشته باشند.

 

 

 

 

 

بسیاری از شرکت کنندگان در این راهپیمایی تصاویر سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را در دست داشتند و بار دیگر نشان دادند که منتظر انتقام واقعی خون این شهید والامقام هستند.

 

 

 

 

راهپیمایی باشکوه مردم مشهد در محکومیت جنایت تروریستی حرم شاهچراغ(ع)

 

 

 

جمعی از مردم مشهد همراه با سایر نقاط کشور امروز پس از برپایی نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی جنایت تروریستی داعش در حرم حضرت احمد بن موسی(ع)  در شیراز را محکوم کردند.

 

 

 

مردم مشهد از باب الجواد (ع) حرم مطهر رضوی تا چهارراه خسروی و خیابان شهید اندرزگو و خیابان آیت الله خزعلی تا چهارراه شهدا را با سر دادن شعارهای حسین حسین شعارماست شهادت افتخار ماست و مرگ بر فتنه گر و مرگ بر ضد ولایت فقیه، ما ذوالفقار حیدریم فداییان رهبریم/ ای رهبر آزاده آماده ایم آماده پیمودند.

 

 

 

 

نماز گزاران مشهدی با دردست داشتن پلاکاردهایی مبنی بر محکومیت دشمنان و رسانه‌های معاند، حمله تروریستی و هتک حرمت به حرم شاهچراغ را محکوم کردند.

 

 

 

 

راهپیمایی مردم شیراز در محکومیت جنایت تروریستی ‌شاهچراغ

 

 

 

 

شیراز، به دنبال جنایت شقاوت آمیز در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام که به شهادت و مجروح شدن ده‌ها مرد و زن و کودک بیگناه انجامید، تظاهرات خودجوش مردم استان فارس و شیراز پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه امروز از حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ ( علیه السلام) آغاز شد.

 

 

 

مردم ولایتمدار شهر شیراز انزجار و خشم خود از این جنایت که منجر به شهادت ۱۳ تن و مجروح شدن ۳۰ تن از هموطنان و زائران مظلوم و بی دفاع این حرم مطهر شد، اعلام کردند. مردم در این راهپیمایی خواستار برخورد قاطع با آمران و عاملان این جنایت شدند.

 

 

 

 

مردم کاشان حادثه تروریستی شیراز را محکوم کردند

 

 

 

کاشان، مردم کاشان حادثه تروریستی شیراز را با برپایی تظاهرات بعد از نماز عبادی سیاسی کاشان در مصلی بقیه‌الاعظم این شهرستان محکوم کردند.مردم دارالمؤمنین کاشان پس از اقامه نماز جمعه و نماز جمعه سوره الرحمن قرائت کردند و پس از آن در تظاهرات علیه اغتشاشگران شرکت کردند و شعارهایی در محکومتی حادثه تروریستی شیراز سر دادند و خواستار مجازات عاملان این حادثه شدند.

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://javanankohgiluyehboyerahmad.ir/