گاز ۵ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد به مدت ۷۲ ساعت قطع می‌شود

شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد از قطع ۷۲ ساعته گاز پنج شهرستان طی هفته آینده خبر داد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی جوانان کهگیلویه و بویراحمد”در اطلاعیه شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد آمده است: به اطلاع مشترکین محترم گاز در شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده، گچساران و بهمئی می‌رساند به درخواست «منطقه یک عملیات انتقال گاز» جهت ایمن سازی خط لوله اول سراسری، گاز چند شهرستان در تاریخ ۲۲ مرداد ماه قطع می‌شود.

 

این اطلاعیه می‌افزاید: گاز شهرهای دهدشت، چرام، لنده، سوق، قلعه رئیسی و دیشموک و تمامی روستاهای تابعه، ممبی و سرآسیاب و روستاهای تابعه در شهرستان بهمئی،روستاهای دیل، آرو، مارین، اسپر، پوراژ، گبرستان، سرتیره، شامبراکان، نازمکان، سیدجمال الدین، اسلام آباد و رودبال در شهرستان گچساران، به استثنای شهر سرفاریاب و روستاهای سادات امامزاده علی (ع) روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ از ساعت ۸ صبح و حداقل به مدت ۷۲ ساعت قطع خواهد شد.

 

لذا خواهشمند است در طول مدت قطع گاز از دستکاری تجهیزات گازرسانی خودداری نمایند و ضمن پیش بینی تمهیدات لازم شیر گاز بعد از کنتور خود را بسته نگه دارند و تا وصل مجدد گاز توسط مأمورین این شرکت از دستکاری سیستم‌های خود خودداری فرمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۱۹۴ تماس حاصل کنند.