پاسخ مقتدرانه پلیس به اشرار رجزخوان در فضای مجازی

پاسخ مقتدرانه پلیس به اشرار رجزخوان در فضای مجازی رییس پلیس آگاهی پایتخت طی یادداشتی در خصوص فعالیت‌های مجرمانه و شرورانه اراذل و اوباش در فضای مجازی گفت: پلیس، پاسخی مقتدرانه به آلوده کنندگان فضای مجازی و اراذل و اوباش می‌دهد.   به گزارش ساسان عزیزی روزنامه نگار سیاسی و اجتماعی ، سردار علی ولیپور

کد خبر : 19437
تاریخ انتشار : سه شنبه 5 دی 1402 - 12:26
پاسخ مقتدرانه پلیس به اشرار رجزخوان در فضای مجازیرییس پلیس آگاهی پایتخت طی یادداشتی در خصوص فعالیت‌های مجرمانه و شرورانه اراذل و اوباش در فضای مجازی گفت: پلیس، پاسخی مقتدرانه به آلوده کنندگان فضای مجازی و اراذل و اوباش می‌دهد.

 

به گزارش ساسان عزیزی روزنامه نگار سیاسی و اجتماعی ، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت طب یادداشتی در خصوص فعالیت‌های مجرمانه و شرورانه اراذل و رجزخوانی آنها در فضای مجازی گفت: روزگاری اراذل و اوباش در محلات و کوچه پس کوچه‌های برخی مناطق پایتخت با عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان بی دفاع به ابراز وجود و جذب نوچه و هوادار می‌پرداختند. با گذشت زمان و پیشرفت امکانات ارتباط جمعی و راه یافتن شبکه‌های اجتماعی به ابعاد مختلف زندگی شهروندان، اوباشی‌گری نیز به شکلی نو و در جامه رجزخوانهای مجازی در شبکه‌های اجتماعی بویژه اینستاگرام تجلی پیدا کرد.

 

درست زمانی که بسیاری از افراد در تلاش برای کسب درآمد سالم از طریق فضای مجازی هستند، برای جامعه مجرمین فضای مجازی بستری برای رجزخوانی، اوباشی‌گری و ژست گرفتن با سلاح‌های گرم و سرد به منظور جلب نظر و تأیید مخاطبین دچار فقر فرهنگی محسوب می‌گردد.

 

افرادی که به واسطه حضور کارآگاهان هوشمند و مقتدر این پلیس تنها فضای مجازی را برای قیل و قال و عربده کشی امن می‌بینند، پس از ارتکاب انواع جرایم در پیج‌های شخصی در تلاش برای تطهیر خود به کل کل و رجزخوانی پرداخته و سعی می‌نمایند تا خود را به چهره‌ای که در حافظه تاریخی این مردم از پهلوانی و لوتی گری وجود دارد نزدیک نمایند اما از آنجایی که هیچ نقطه مشترکی بین سرقت، اوباشی‌گری و آزار و اذیت شهروندان با مرام پهلوانی وجود ندارد تلاش‌های این افراد درنهایت به ارائه کاریکاتوری مضحک می‌انجامد که خریداری جز نوچه ها و هواداران سطحی‌نگر این افراد ندارد.

 

در میان سرو صدا و هیاهوی طبل‌های توخالی مجازی و سارقان مسلحی که سرگرم انتشار تصاویر خود با سلاح‌های گرم و سرد و فیلم‌های ضبط شده از خوش‌گذرانی هایشان با پول‌های به سرقت برده از منازل شهروندان هستند، همکاران هوشمند و باشهامت من در پلیس آگاهی پایتخت در سکوت و بی هیاهو، با دنبال کردن سرنخ‌ها به شناسایی این سارقان و مجرمین خطرناک پرداخته و دست‌های این اراذل پر مدعای مجازی را در دنیای واقعی با سردی دستبند آشنا می‌نمایند.

 

اینجانب به عنوان سکان دار تخصصی‌ترین مرجع مقابله با کشف جرم در پایتخت، به پشتوانه شهامت، هوشمندی و توانمندی کارآگاهان پلیس آگاهی اعلام می‌نمایم که تمامی مجرمینی که در نهایت سنگدلی در سایه ایجاد وحشت در بین شهروندان و وارد ساختن آسیب‌های جسمی و روحی اقدام به سرقت خصوصاً سرقت‌های به عنف و مسلحانه می‌پردازند و بی‌شرمانه در فضای مجازی زندگی مملو از خوشگذرانی خود با استفاده از اموال به سرقت رفته از شهروندان را به نمایش می‌گذارند و تلاش می‌کنند تا شخصیت جامعه ستیز خود را پشت نقاب پر زرق و برق میهمانی ها و دورهمی های شبانه پنهان نمایند، مطمئن باشند که یکی از همین شب‌ها در سایه گام‌های استوار کارآگاهان مقتدر پلیس آگاهی پایتخت امنیت پوشالی مخفیگاه هایشان فرو خواهد ریخت.

 

دستگیری‌های سریالی اخیر تعداد زیادی از سارقان مسلح فعال در فضای مجازی، توسط همکاران من در سال ۱۴۰۲ مهر تأییدی بر این ادعاست.

 

اینجانب با افتخار اعلام می‌نمایم که مشوق و برگ برنده کارآگاهان این پلیس در مقابله با جامعه مجرمین، اعتماد و حمایت همه جانبه شهروندان عزیز و ساکنان مسئولین متعهد پایتخت می‌باشد. لذا از شما پایتخت‌نشینان دعوت می‌نمایم تا با ارائه اخبار و اطلاعات در خصوص مجرمین و مرتکبین جرایم یاریگر پلیس آگاهی در کشف جرم و مقابله با جامعه ستیزان باشید.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://javanankohgiluyehboyerahmad.ir/