مشارکت بانک رفاه کارگران در توانمندسازی و تامین مالی واحدهای تولیدی

مشارکت بانک رفاه کارگران در توانمندسازی و تامین مالی واحدهای تولیدی مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: بانک رفاه یکی از بانک‌های پیشرو در حوزه انتشار اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) در سیستم بانکی کشور بوده است و سهم تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی نسبت به کل تسهیلات افزایش قابل توجهی داشته است و این روند

کد خبر : 28253
تاریخ انتشار : یکشنبه 21 خرداد 1402 - 10:40

مشارکت بانک رفاه کارگران در توانمندسازی و تامین مالی واحدهای تولیدی مشارکت بانک رفاه کارگران در توانمندسازی و تامین مالی واحدهای تولیدی / برنامه‌های حمایت از رشد تولید و صادرات پیگیری می‌شودمدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: بانک رفاه یکی از بانک‌های پیشرو در حوزه انتشار اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) در سیستم بانکی کشور بوده است و سهم تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی نسبت به کل تسهیلات افزایش قابل توجهی داشته است و این روند نیز در سال جاری پیگیری خواهد شد.

به گزارش ساسان عزیزی روزنامه نگار سیاسی و اجتماعی “اسماعیل للـه‌گانی،مدیرعامل بانک رفاه کارگران در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران به خبرنگاران گفت: با توجه تاکیدات مقام معظم رهبری در مهار تورم، رشد تولید یکی از مهم ترین اهداف بانک رفاه برای حضور در این نمایشگاه توانمندسازی و تامین مالی بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی است.

وی ادامه داد: بانک‌ها با ابزارهایی که در اختیار دارند می توانند در کنترل تورم و رشد تولید نقش تاثیرگذاری داشته باشند و بانک رفاه نیز در این راستا با برنامه ریزی‌هایی که انجام داده است در جهت کنترل حجم نقدینگی به جای افزایش پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان از ابزار تعهد پرداخت بانکی استفاده خواهد کرد که واحدهای تولیدی نیز شرایط مناسب تری برای افزایش ظرفیت تولید داشته باشند.

وی تاکید کرد: بانک رفاه برنامه‌های خود را برای حمایت از تولیدکنندگان و رشد تولید به جد پیگیری خواهد کرد و با حمایت سیستم بانکی امکان رشد کیفی و کمی تولیدات کشور محقق خواهد شد وامکان افزایش صادرت نیز امکان پذیر خواهد بود.

للـه‌گانی گفت: صادرات نقش مهمی در ارز‌آوری و در نتیجه افزایش سرمایه‌گذاری، رشد تولید و رونق اقتصادی کشور خواهد داشت. در این راستا بانک رفاه کارگران همراه با شرکت‌های زیرمجموعه با حضور در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران برنامه‌ها و ابزارهای خود را در جهت حمایت از واحدهای تولید و افزایش صادرات معرفی کرده است.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران در خصوص تامین مالی واحدهای مولد اقتصادی اظهار داشت: بانک رفاه یکی از بانک‌های پیشرو در حوزه انتشار اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) در سیستم بانکی کشور بوده و سهم تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی نسبت به کل تسهیلات پرداختی این بانک افزایش قابل توجهی داشته است و این روند نیز در سال جاری پیگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: بانک رفاه در حال طراحی ابزارهای اختصاصی بانکی جدیدی است که هر شرکت یا پروژه بر اساس شرایط خاص خود بتواند از حمایت های سیستم بانکی بهرمند شود.

للـه‌گانی در خصوص میزان پرداخت تسهیلات خرد بانک رفاه گفت: در سال گذشته حدود ۷۱۷ هزار نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین‌اجتماعی از تسهیلات قرض الحسنه بدون ضامن بانک رفاه استفاده کرده‌اند که مراحل دریافت این نوع تسهیلات کاملا الکترونیکی انجام گرفته است. از ابتدای سال ۱۴۰۲ نیز ۳۵ هزار تسهیلات قرض الحسنه درقالب این طرح پرداخت شده است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://javanankohgiluyehboyerahmad.ir/